RU

Ющенко доручив Тимошенко зайнятися українською літературою

22.04.2009, 14:32

Президент України Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів зайнятися питаннями популяризації класичної української літератури і збереження літературної і культурної спадщини. Про це йдеться у відповідному Указі глави держави N260/29 від 22 квітня 2009 року.

Як повідомляє прес-служба Президента, урядові доручається за участю Національної академії наук України розглянути питання про забезпечення підготовки і видання творів класиків української літератури, зокрема, видання повних збірок творів і літературних архівів українських письменників-класиків.

Також пропонується почати випуск серійних видань "Літературний архів української класичної літератури", "Архіви репресованих письменників-класиків", "Епістолярну спадщину українських класиків" і завершити випуск багатотомної серії "Бібліотека української літератури".

Крім того, у тримісячний термін київська влада має вирішити питання про виділення земельних ділянок під будівництво додаткового корпусу Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського і під будівництво науково-дослідного і культурно-інформаційного центру "Шевченківський будинок".

Поліграфія, книговидавництво: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини