RU

Янукович вручив премії ім.Шевченка

06.03.2013, 15:24
Янукович вручив премії ім.Шевченка - Фото
Фото: прес-служба президента
Режисер-постановник Дмитро Богомазов, поет Леонід Коваленко і художник Петро Печерний отримали сьогодні премії ім. Шевченка. Церемонія вручення відбулася у Каневі за участю президента України Выктора Януковича.

Як повідомляє прес-служба президента, Дмитро Богомазов звання лауреата був удостоєний одразу за кілька вистав - "Гамлет" У.Шекспіра (Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.Василько), "Гості прийдуть опівночі" О.Міллера (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) і "Щуролов" О.Гріна (Київський театр "Вільна сцена").

Леонід Коваленко (Леонід Горлач) отримав премію ім.Шевченка за книгу поезій "Знак розбитого ярма", а художник Петро Печерний - за серію керамічних тарілок за мотивами творів Тараса Шевченка.

На церемонії вручення Янукович зазначив, що твори шевченківських лауреатів збагатили сучасну культуру: "Завдяки вашим творам не міліють витоки нашої культури і загальносвітової духовної скарбниці".

Указом про присудження премій ім.Шевченка встановлено, що кожен лауреат отримає в цьому році по 260 тис.грн.

Нагадаємо, список лауреатів Шевченківської премії затверджує на своєму засіданні Комітет з Національної премії ім.Тараса Шевченка, а президент своїм указом затверджує його. Вручення премій відбувається щорічно напередодні дня народження Великого Кобзаря.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини