RU

Янукович (молодший) виступає за протекціоністський закон про кіно

06.01.2012, 09:56
Янукович (молодший) виступає за протекціоністський закон про кіно - Фото
Разрешить написание латиницей Народний депутат України Віктор Янукович
Народний депутат України від Партії регіонів Віктор Янукович (молодший) (на фото) вважає за необхідне прийняти новий закон про кінематограф в дусі протекціонізму.

"Курс протекціонізму кіно ми повинні захистити на вищому рівні - новим Законом "Про кінематографію". Не можна вічно возитися із застарілим документом. До розробки законопроекту спільно з Держкіно ми залучимо максимально широку аудиторію: продюсерів, режисерів, акторів - усіх, хто працює на цьому ринку ", - сказав Янукович, якого цитує прес-служба Партії регіонів.

Крім того, депутат важливим завданням називає роботу по створенню української кіноассоціаціі. Він переконаний, що сучасний кінематограф - не менша можливість для України закріпитися в Європі, ніж, наприклад, Євро-2012.

За словами Януковича, прийнято держбюджет з рекордним фінансуванням національного кінематографа - 176 мільйонів гривень, що на третину більше, ніж було передбачено в бюджеті минулого року - 111 мільйонів гривень.

Депутат повідомив, що цього року для запуску вже відібрали 37 картин, дев'ять з яких - дебюти. Крім того, вже профінансовано 30 проектів. "Нам вдалося внести поправки до Податкового кодексу: український кінобізнес до 2016 року отримав "податкові канікули". Національний фільм на всіх етапах створення і демонстрації в кінотеатрах звільняється від ПДВ. Плюс надали переваги з податку на прибуток компаній-виробників", - зазначив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини