Янукович доручив видати Велику українську енциклопедію

02.01.2013, 11:36
Янукович доручив видати Велику українську енциклопедію - Фото
Віктор Янукович

Національна академія наук протягом семи років повинна здійснити масштабний проект

Президент України Віктор Янукович підтримав пропозицію Національної академії наук (НАН) про підготовку та видання протягом 2013-2020 рр. Великої української енциклопедії. Про це йдеться в указі від 2 січня, опублікованому на сайті голови держави.

Янукович запропонував НАН України створити головну редакційну колегію Великої української енциклопедії для здійснення наукового та методичного керівництва процесом підготовки та видання цієї енциклопедії.

Кабінету міністрів доручено розробити за участю НАН України та затвердити у двомісячний строк план заходів з підготовки та видання протягом 2013-2020 рр. Великої української енциклопедії.

Крім того, уряд повинен відпрацювати в установленому порядку питання розміщення держпідприємства "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М.Бажана" в будинку по вул. Б.Хмельницького, 51-а, в Києві.

Кабміну також доручено відпрацювати питання створення державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво імені М.Бажана" шляхом реорганізації держпідприємства "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М.Бажана" і головної редакції Зводу пам'яток історії та культури України при видавництві "Українська енциклопедія" імені М.Бажана.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами