RU

Янукович доручив розширити і модернізувати Національний художній музей

15.03.2011, 16:00
Янукович доручив розширити і модернізувати Національний художній музей - Фото
8b61864f788e52caefb138c8d65324ff.jpg

Янукович доручив розширити і модернізувати Національний художній музей

Президент Віктор Янукович підписав указ "Про заходи щодо розвитку Національного художнього музею України", яким доручається до 2014 року завершити ремонт будівлі музею і побудувати додаткову будівлю, а також оснастити приміщення музею сучасним технічним обладнанням для збереження музейної колекції та її експонування.

Як повідомляє прес-служба глави держави, цей указ підписаний з метою забезпечення подальшого розвитку Національного художнього музею України, "колекція якого має виняткове історичне, художнє і наукове значення", створення належних умов для збереження цієї колекції, реконструкції і розширення експозиційних, виставкових, фондових, робочих площ музею, стимулювання фундаментальних мистецтвознавчих наукових досліджень і реалізації міжнародних художніх проектів.

Зокрема Кабінету Міністрів доручається у місячний термін затвердити план заходів щодо розвитку музею на 2011-2014 роки, передбачивши у ньому завершення комплексу робіт з ремонту і реставрації будівлі НХМУ по вул. Грушевського у Києві, а також будівництво додаткової нової будівлі музею.

Також Президент доручив організувати створення і друк художніх альбомів і монографій про музейну колекцію НХМУ.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини