RU

Встановлено новий ціновий рекорд на картини Френсіса Бекона

14.02.2014, 12:07
Встановлено новий ціновий рекорд на картини Френсіса Бекона - Фото
Під час продажу топ-лоту аукціону - "Портрета мовця Джорджа Дайера" (фото - прес-служба Christie's)
Сумарна виручка за підсумками аукціону Christie's "Післявоєнне і сучасне мистецтво", який пройшов 13 лютого, склала більше $206 млн. Даний результат є другим за величиною для проведених на території Європи торгів в даній категорії.

Топ-лотом став "Портрет мовця Джорджа Дайера" пензля Френсіса Бекона, який пішов з молотка більш ніж за $70 млн. і став найдорожчим одиничним полотном художника. Даний портрет, написаний Беконом на піку творчої активності в 1966 році, з моменту свого створення і першої виставки в Парижі користувався підвищеною увагою публіки і згодом неодноразово експонувався. Востаннє він виставлявся на нью-йоркські торги Christie's в 2000 році, в результаті чого був проданий за рекордні для того часу $6,6 млн.

Крім цього, було встановлено п'ять нових цінових рекордів на роботи таких художників, як Дженні Севілл, Гері Хьюмен, Бріджет Райлі і Джеральд Ленг.

Скульптура Джеффа Кунса "Тріснуте яйце (бузкове)", що є однією з центральних робіт в серії 1994-2007 років під назвою "Святкування", знайшла свого нового власника за $23,4 млн. Вона є найбільш значущим твором Кунса з усіх, що виставлялися на торги починаючи з 2008 року, коли в ході лондонського аукціону його скульптура "Повітряна куля квітка (бузкова)" була продана за рекордні на ті часи £12,9 млн. У листопаді 2013 року по підсумками нью-йоркських торгів Christie's його " Повітряна куля собака (помаранчева)" пішла з молотка за $58,4 млн., також встановивши ціновий рекорд на твір нині живе художника.

Масштабне "Абстрактне полотно" Герхарда Ріхтера, написане в 1989 році, продано за $32,5 млн., робота Деміена Херста "Мікк " пішла з молотка за 1,5 млн., за рекордні $11,6 млн.била продана датована 1969 роком робота Доменіко Ньолі "Чорне волосся". Ще одним рекордсменом стала робота Бріджет Райлі "Хорал 2", що знайшла нового власника за $4,8 млн. Найдорожчим твором Дженні Севілл відтепер є робота 1993 року за назвою "План", продана за $3,5 млн.

Нагадаємо, в листопаді 2013 року на нью йоркських торгах Christie's триптих Бекона із зображенням Люсьєна Фрейда проданий за рекордну суму в142 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини