RU

Вручено премію за найгірший опис сексу в літературі в 2012 році

05.12.2012, 15:53
Вручено премію за найгірший опис сексу в літературі в 2012 році - Фото
383827ab075e41bb0a81087b65b5e1e7.jpg
Журі премії Bad Sex in Fiction Award, яка вручається за найгірший опис сексу в художньому творі, оголосило лауреата 2012 року. Як повідомляє The Guardian, перемогу здобула канадська письменниця Ненсі Х'юстон за роман "Інфрачервоний".

Книга розповідає історію жінки-фотографа, яка робить знімки своїх коханок під час сексу. Журі відзначило такий опис в прозі Х'юстон, як "плоть, це архаїчне царство, яке приносить сльози, страхи, кошмари і дітей", а також опис стану героїні роману під час сексу, "плаваючою в радості, як риба у воді".

Роман "Інфрачервоний" - у Ненсі Х'юстон 14 за рахунком. Автор стала третьою жінкою, яка отримала премію Bad Sex in Fiction Award за всю історію нагороди. Письменниця спочатку створює твори французькою, потім сама перекладає їх англійською. Замість письменниці премію отримав видавець її книг.

Х'юстон пише есе, перекладає шведську і французьку літературу. На російську перекладені її твори "Друк ангела", "Обожнюю", "Лінії розлому", "Дольче агонія".

Разом з романісткою з Канади на премію претендували сім інших авторів, у тому числі класик американської літератури Том Вулф, який в 2004 році вже отримав антипремію за роман "Я - Шарлотта Симмонс". У шорт-лист не пройшла автор бестселера "50 відтінків сірого" Е.Л.Джеймс, оскільки, за правилами премії, нагороду не можна присуджувати за порнографію.

Премія Bad Sex in Fiction Award заснована британським журналом Literary Review, присуджується щорічно з 1993 року. Мета - привернення уваги до грубого, позбавленого смаку і часто невиправданому опису сексуальних сцен у сучасній літературі. У 2011 році премію отримав американський письменник Девід Гатерсен за роман "Цар Ед".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини