RU

Євробачення-2013: визначено порядок виступу учасників

29.03.2013, 12:09
Євробачення-2013: визначено порядок виступу учасників - Фото
e72591003aea7439a2009a0a3eba2e65.jpg
Продюсери пісенного конкурсу Євробачення за участю членів наглядової ради ПКЄ і генерального директора Європейського мовного союзу з питань ПКЄ Йон Ола Санда визначили порядок виступу країн у півфіналах 14 і 16 травня, з урахуванням особливостей пісень учасників. Вперше організатори відмовилися від сліпого жеребкування заради досягнення більш видовищного ефекту шоу в цілому.

Як повідомляє прес-служба Першого національного, у першому півфіналі, 14 травня, 16 конкурсантів вийдуть в такій черговості: Австрія, Естонія, Словенія, Хорватія, Данія, Росія, Україна, Нідерланди, Чорногорія, Литва, Білорусь, Молдова, Ірландія, Кіпр, Бельгія, Сербія.

Ще 17 учасників вийдуть у другому півфіналі 16 травня, в наступному порядку: Латвія, Сан-Марино, Македонія, Азербайджан, Фінляндія, Мальта, Болгарія, Ісландія, Греція, Ізраїль, Вірменія, Угорщина, Норвегія, Албанія, Грузія, Швейцарія, Румунія.

Порядкові номери фіналістів Євробачення будуть визначені продюсерами пізно вночі 17 травня, напередодні фіналу. А ось порядковий номер Швеції був визначений під час зустрічі глав делегацій шляхом жеребкування, в результаті якої представник Швеції виступить на сцені під номером 16.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення пройде з 14 по 18 травня в Мальме, Швеція. Всього в конкурсі візьмуть участь 39 країн. Одразу у фіналі виступлять представники країн-організаторів конкурсу (Великобританії, Італії, Іспанії, Франції і Німеччині), а також учасник від країни, яка приймає Євробачення (Швеція).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини