RU

Євробачення-2013: список претендентів від України

19.12.2012, 17:50
Євробачення-2013: список претендентів від України - Фото
ed7c3c7942e0f99fad01439f808e0118.jpg
З 1 жовтня 2012 року Національна телекомпанія України розпочала прийом заявок від охочих представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться в травні 2013 року в Мальме (Швеція).

Як повідомляє прес-служба НТКУ, бажання взяти участь у національному відборі висловили 38 учасників: Тетяна Ширко, Юлія Куниця, група "Star Angels", дует "Любимый, Любимая", Godo, Джоя, Ілона Шульга, Максим Новицький, Євген Білозеров, група "Rolleks", Natti, Ана Стесі, Віталій Галай, Ангелія, Едуард Романюта, гурт "Ділайс", Лена Корнєєва, Аліна Гроссу, дует "Emotion", Галина Безрук, група "Patrix", Людмила Ясінська, Даша Медова, Уляна Рудокова і Митя and Пряники, Юлія Степанець - група "Six o'clock", Таня Брянцева, Марієтта, ансамбль "Джерело", ансамбль "Гвоздівчанка", ансамбль "Живемо", Бажіашвіллі Афтанділ, Діма Скалозубов, група "Napoli", Viktoriya, група " Трініті ", Яків Смирнов, Діана Мірошниченко, Інеш.

У п'ятницю, 21 грудня, професійне журі обере 20 учасників конкурсу з числа тих, хто подав заявки. Фінальний концерт, за результатами якого визначиться представник України на Євробаченні, відбудеться в неділю, 23 грудня.

Нагадаємо, згідно з правилами, до заявки на участь в українському національному відборі повинні бути додані письмові гарантії авторського права на музику і текст пісні, а також письмові гарантії наявності фінансових можливостей учасника для участі в Євробаченні.

58-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення пройде у шведському місті Мальме з 14 по 18 травня 2013 року. Право приймати Євробачення в Швеції завоювала для своєї країни співачка Лорін, яка з піснею "Euphoria" зайняла перше місце на Євробаченні-2012 в Баку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини