RU

Ведучим "Вечірньої казки" став Горянський

18.04.2011, 09:50
Ведучим
07079d9b0e672a2a0d8c23fcc4ed5c14.jpg

Ведучим "Вечірньої казки" став Горянський
Сьогодні ввечері Перший національний представить оновлену версію "Вечірньої казки".

Як повідомляє "Телекритика", у студії з дітьми буде спілкуватися актор театру і кіно Володимир Горянський (на фото). Йому буде асистувати кіт Мурчик, манери якого вже засвоїв актор Театру юного глядача В’ячеслав Василюк.

Повідомляється, що В.Горянський гратиме образ дивакуватого професора мультико- і природознавства з "відповідною зачісочкою".

За словами В.Горянського, формат передачі передбачає багато цікавого: і освітню програму, і чисто дитячу казкову частину. Дітям будуть викладатися цікаві історії на різноманітні пізнавальні теми, будь-то географічний предмет або виховні моменти. Крім того, їм буде запропонована участь у конкурсах. "І про батьків ми не забули: тата і мами можуть вивчати, що ще цікаво дітям, крім комп'ютера", - сказав актор.

В.Горянський повідомив, що охоче прийняв пропозицію стати ведучим дитячої передачі. "Як я міг не погодитися - українським дітям потрібна своя казка. Не чужа, не російська "На добраніч, малюки", не американська. А саме своя, українська - зі своїми героями. Це просто має бути державною політикою, я вважаю", - сказав В. Горянський, який частково виконує у проекті також і редакторські функції.

Володимир Горянський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини