RU

В Україні знімають перший 3D-мультфільм

10.04.2012, 12:24
В Україні знімають перший 3D-мультфільм - Фото
Фото: ukranimafilm.com
Українські аніматори працюють над першою за останні два роки картиною - сімейною анімацією "Хто боїться дядечка Бабая?" Про це повідомляє сайт студії Укранімафільм.

Дія відбувається в селі з промовистою назвою Жахівка. В основі фільму історія про Світланку Зорянку - чудо-дівчинці, народженої з яйця чарівної птиці Алконоста. Сталося так, що дівчинці довелося відправитися на виручку своїх Діда і Баби, яких забрав до себе Бабай - як відомо, найстрашніший персонаж дитячих кошмарів. По дорозі до Бабая Світланка потрапляє в кумедні ситуації, переживає захоплюючі пригоди й стикається з різними казковими персонажами.

В Укранімафільмі відзначають, що нові пригоди героїв традиційних народних українських казок, які діють в неймовірних ситуаціях - Курочки Ряби, Кози-Дерези, Чорта, Відьми та інших - відповідають всім вимогам сучасного пригодницького фільму для дітей, насиченого гумором, іронією і динамікою.

Крім того, зараз на студії йде робота зі створення анімаційного комедійного серіалу "Пригоди Котигорошка та його друзів". Творча група знаходиться на підготовчому періоді, коли народжуються образи майбутніх героїв, коли вибудовуються мотиви їх вчинків, а самі історії приймають остаточну жанрову визначеність.

Першою пілотною серією майбутнього серіалу став фільм "Чарівний горох", створений на студії ще в 2008 році. Перший сезон серіалу буде представлений чотирма фільмами: "Чортовий млин, або наречена для Котигорошка", "Помста чорта Хмирі", "Солом'яний бичок" і "Лісовик".

Нагадаємо, остання робота кіностудії Укранімафільм вийшла в 2010 році - анімація "О, Парі!". У 2009 і 2011 роках не вийшло жодної картини.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини