RU

В Україні заборонили фільм "Брат-2" і ще два російських серіали

18.02.2015, 12:44
В Україні заборонили фільм
Кадр з фільму "Брат-2"
Державне агентство України з питань кіно на підставі висновків Експертної комісії з питань публічної демонстрації та розповсюдження кіно- і відеофільмів при Держкіно, відмовило ще трьом фільмам російського виробництва у видачі свідоцтв на право розповсюдження і демонстрування.

Як повідомляє прес-служба Держкіно, йдеться про фільм "Брат-2", який заборонений для кінотеатрального і телепоказу, публічного комерційного відео та домашнього відео на всій території України, оскільки "містить сцени, які є принизливими для українців за національною ознакою, а також через некоректність демонстрації цього фільму під час агресії на сході країни".

Також у видачі прокатних посвідчень відмовлено телесеріалам "З життя капітана Черняєва" і "Павутиння 8". Обидві стрічки містять популяризацію силових структур РФ і формування позитивного іміджу їх представників, зазначають у Держкіно.

Нагадаємо, раніше були  заборонені для кіно- і телепоказу, публічного комерційного відео та домашнього відео на території України серіали "Кадетство", "Гончі", "Слідчий комітет", "Спецназ", "Десантура", "Морпіхи", "Військова розвідка" та "Білі вовки", фільм Володимира Бортка "Тарас Бульба" і "Мами-3", а також всі фільми за участю Михайла Пореченкова, який в донецькому аеропорту стріляв у бік позицій українських військових, і всі фільми і серіали за участю Івана Охлобистіна, відомого своєю агресивною антиукраїнською позицією.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини