RU

В Україні починається процес відбору претендентів на Євробачення

20.01.2012, 15:30
В Україні починається процес відбору претендентів на Євробачення - Фото
3e15e0e1bad67c9d932d8394e455efd6.jpg
Перший Національний 23 січня закінчує приймати заявки на участь у національному відборі Євробачення-2012, імена фіналістів нацвідбору будуть відомі 25 січня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НТКУ, виконавці, які подали заявки на участь у нацвідборі, будуть запрошені на прослуховування, яке відбудеться в Національній телекомпанії України в середу, 25 січня.

За результатами прослуховування буде відібрано 19 фіналістів національного відбору. 20-м фіналістом стануть переможці телевізійного проекту "Шоу №1" група "Нереальні пацани", у разі їх офіційної реєстрації для участі в конкурсі.

Фінал національного відбору відбудеться в лютому в прямому ефірі Першого національного. Переможець буде визначатися шляхом змішаного голосування журі та телеглядачів у процентному співвідношенні 50 на 50. У цьому році було внесено зміни до правил інтерактивного голосування телеглядачів - з одного номера мобільного телефону можна відправити лише одне SMS на підтримку одного фіналіста нацвідбору.

Дату фіналу буде названо під час оголошення фіналістів 25 січня.

Ще одним нововведенням цьогорічного національного відбору є включення до фіналу 21-го фіналіста, який буде обраний через телевізійну соціальну мережу say.tv. Всі охочі стати учасниками нацвідбору, які з різних обставин не могли подати заявку на участь в НТКУ, змогли подати свої відео-та аудіоматеріали на спеціально створеній сторінці національного відбору Євробачення-2012 в мережі say.tv. Серед зареєстрованих до 23 січня 2012 року он-лайн заявок на сторінці національного відбору Євробачення в мережі say.tv буде обраний ще один фіналіст. Таким чином, у фіналі національного відбору Євробачення-2012 виступить 21 фіналіст.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини