RU

В Україні почався відбір на кінопремію "Оскар"

01.08.2012, 17:03
В Україні почався відбір на кінопремію
Фото: ЕРА
Український Оскарівський комітет 1 серпня оголосив прийом заявок на участь у відборі фільму-номінанта від України на премію "Оскар" в номінації "Фільм іноземною мовою" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук (Лос-Анджелес, США). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Асоціації продюсерів України.

Брати участь у відборі можуть тільки художні повнометражні фільми хронометражем не менше 40 хвилин, випущені на плівці 35 або 70 мм або в форматі DCP, і вийшли в комерційний кінотеатральний прокат в Україні в період з 1 жовтня 2011 року по 30 вересня 2012 року. Проста більшість (51%) авторського, акторського та знімального складу, а також правовласників повинні бути громадянами або резидентами України.

Прийом заявок буде проводитися з 1 серпня по 31 серпня, з 1 по 9 вересня - перегляд відібраних фільмів Оскарівський комітетом, а 10 вересня - офіційне оголошення фільму-номінанта від України на премію "Оскар".

У США номінанти в 24-х категоріях будуть оголошені 15 січня 2013 року, а сама 85-а церемонія вручення премії "Оскар" за заслуги в галузі кінематографу за 2012 відбудеться 24 лютого 2013 року в Hollywood and Highland Center в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, в минулому році Україна відмовилася висувати претендента на здобуття кінопремії "Оскар". З п'яти представлених фільмів жоден не відповідав регламенту американського оскарівського комітету.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини