RU

В Україні оголошено початок нацвідбору на "Євробачення-2012"

25.11.2011, 17:48
В Україні оголошено початок нацвідбору на
Зі слів Валіда Арфуша, фінал відбору заплановано на лютий 2012 року (Фото: прес-служба НТКУ)
Особливістю нинішнього нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс є те, що під час його фіналу буде виключено інтернет-голосування глядачів, а SMS-голоси будуть прийматися виключно з одного телефону, один голос за одного виконавця.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НТКУ, першими, хто виявив бажання брати участь у нацвідборі, були група "Quest pistols" та один з учасників "Х-Фактора" Володимир Ткаченко.

За словами заступника гендиректора Першого Національного Валіда Арфуша, у півфіналі, який попередньо планується на січень 2012 року, будуть вибиратися 19 учасників. До них автоматично приєднується ще один учасник - за домовленістю НТКУ та телеканалу Інтер про те, що переможець проекту "Шоу №1" буде зарахований учасником фіналу національного відбору.

"Ми скористалися винятковим правом організатора нацвідбору - встановлювати правила, і тому тут немає абсолютно ніяких проблем. Фінал планується на лютий 2012 року, але все залежить від кількості заявок, які отримає Перший Національний. Адже всі ми прекрасно розуміємо, що якщо ми отримаємо більше сотні заявок, то і висвітлення нацвідбору доведеться зробити більш масштабним", - сказав Арфуш.

Заявки на участь у нацвідборі на "Євробачення" приймаються з 25 листопада до 25 грудня 2011 року. У січні 2012 року буде проведено півфінал, в якому будуть визначені 20 фіналістів. Фінал пройде в лютому 2012 року.

При цьому в НТКУ наголошують, що кожен учасник повинен розуміти, наскільки це серйозний конкурс, і якщо він до нього готується, якщо подає заявку на нацвідбір, то повинен мати фінансову підтримку, ресурс, оскільки "Євробачення" вимагає певних матеріальних витрат.

Нагадаємо, "Євробачення-2012" відбудеться наприкінці травня в столиці Азербайджану - місті Баку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини