RU

Вірменія оштрафована за бойкот Євробачення

04.05.2012, 10:48
Вірменія оштрафована за бойкот Євробачення - Фото
7cd3445eb5f853ccebbcb22a9b8fd595.jpg
Відмова від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться 22-26 травня в Баку, не пройде для Вірменії безкарно. Після вивчення справи Європейська мовна спілка вирішила оштрафувати вірменського мовника, точна сума поки невідома. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на директора управління по роботі зі ЗМІ ЄВС Аніку Ніберг-Франкенхаузер.

Крім того, громадське телебачення Вірменії повинне буде в прямому ефірі і без перерв показати фінал конкурсу, а в разі відмови країна може втратити право брати участь в 2013 році в конкурсі.

Ніберг-Франкенхаузер зазначила, що таке рішення було прийнято Телевізійним комітетом і референтною групою ЄВС. При винесенні вердикту не враховувалися мотиви, за якими в Єревані прийняли рішення не посилати своїх співаків в Баку.

"Існує регламент, і після певного терміну країна, що виявила бажання взяти участь в конкурсі, не може поміняти своє рішення", - сказала вона, пояснивши, що саме це сталося у випадку з Вірменією.

Нагадаємо, раніше Громадське телебачення Вірменії офіційно повідомило Європейський мовний союз про свою відмову від участі в Євробаченні-2012 після призову ряду вірменських виконавців бойкотувати пісенний конкурс. Приводом став інцидент на кордоні між Вірменією та Азербайджаном, коли снайперським пострілом був убитий 20-річний військовослужбовець термінової служби НД Вірменії.

Таким чином, на Євробаченні-2012 будуть представлені 42 країни. У кожному з півфіналів - 22 і 24 травня - виступлять представники 18 країн. Автоматично до фіналу 26 травня проходять учасники Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії і країни, що приймає конкурс, - Азербайджану.

Представниця України Гайтана виступить у другому півфіналі під сьомим номером.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини