RU

"ВІА Гра" не розпадається, йде тільки одна учасниця, - Меладзе

05.10.2012, 16:42
Костянтин Меладзе (фото - vk.com)
Гурт "ВІА Гра" не розпадається, проте одна з учасниць - Санта Дімопулос, яка нещодавно вийшла заміж, покине колектив. Про це композитор і продюсер Костянтин Меладзе розповів в інтерв'ю ТСН.

Говорячи про можливий розпад групи, Меладзе відзначив: "Ну, як це може бути правдою, якщо я ніколи в житті, власне, не говорив. Не розумію, звідки беруться такі чутки. Ви ж розумієте, кожен рік такі чутки".

За його словами, заміну шукають Санті Дімопулос, оскільки вона "ні для групи, ні для сцени, в принципі, не підходить". "Санта вже не працює у нас ... Я з нею взагалі не сварився ні до весілля, ні після весілля. Вона просто не підходить для колективу. Це з'ясувалося давним-давно ...", - зазначив продюсер.

На місце Санти, яка протрималася в групі менше року, вже є кілька кандидатур.

"Я в постійному пошуку - постійному, перманентному пошуку, як кажуть ... Ми шукаємо скрізь, не тільки в Україні ... У нас є кілька кандидатур, зараз розглядаємо. До кінця місяця вирішимо. Плануються концерти, плануються зйомки нового кліпу в цьому місяці, жовтні, і запис нової пісні. За графіком у нас все добре", - говорить Меладзе
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини