RU

В Україну повертається "Пісня року"

23.09.2010, 16:15

У Національному палаці "Україна" 30 вересня пройдуть зйомки музичного проекту "Пісня 2010" за участю найяскравіших зірок українського і російського шоу-бізнесу. Організатори мають на меті відродження традиційного музичного телешоу, в якому братимуть участь найпопулярніші виконавці року.

Зокрема у концерті візьмуть участь: Таїсія Повалій, Віра Брежнева, Потап, Настя Каменських, Тіна Кароль, Alyosha, Ірина Білик, Ольга Горбачова, Наталія Могілевська, Світлана Лобода, "ТіК", "Алібі", Альона Вінницька, Гайтана, Тетяна Недільська, Анастасія Приходько, Олександр Пономарьов, Еріка, Матіас, Стас Шурінс, Геннадій Вітер та інші.

Нарівні з українськими зірками виступатимуть виконавці з Росії - Сергій Звєрев, Сергій Лазарев, Тімур Родрігез, Борис Моїсеєв, Тетяна Овсієнко, Олена Ваєнга, групи "Рефлекс", "Корні" та інші. На сцені з'явиться чимало зоряних дуетів. Так, Ані Лорак презентує дует із Сергієм Лазаревим, Потап заспіває і з Настєю Каменських, і з Вірою Брежневою, а Ірина Білик виконає дуетні пісні з Ольгою Горбачовою і Сергієм Звєревим.

"Участь артиста у проекті "Пісня 2010" є відображенням його популярності і затребуваності у глядачів. Ми ретельно відбирали артистів у програму, відстежували рейтинги успішності і можемо з впевненістю сказати, що тут виступлять виконавці, які за рік зробили реальний внесок у шоу-бізнес. Нарівні з відомими артистами, які минулого року вийшли на новий творчий рівень, в щорічному шоу вперше візьмуть участь зовсім молоді зірки, які здійснили справжній прорив у 2010 році і в короткі терміни завоювали велику популярність", - пояснює співпродюсер шоу Марія Орлова.

Ведучим концерту стануть Тімур Родрігез і Юлія Литвиненко. Телевізійна версія шоу вийде у телеефір у період новорічних свят.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини