RU

В Ірпіні відбудеться фестиваль альтернативного кіно

20.08.2010, 09:44

28-29 серпня у місті Ірпінь (Київська область) пройде Восьмий міжнародний некомерційний фестиваль альтернативного кінематографу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори заходу, в цьому році фестиваль відійшов від традиційних номінацій, що розділяють фільми на ігрове і неігрове кіно. Програма розділена на чотири частини (номінації): аматорский (любительський), студентський, професійний і незалежний фільм.

Жанрова приналежність дуже широка: від маленьких анімаційних стрипів до повнометражних ігрових фільмів. Географія учасників - від Євразії до Сполучених Штатів Америки. Найповніше на фестивалі представлені вітчизняні роботи, а також фільми авторів з СНД (Росія, Білорусь, Азербайджан, Вірменія) і Західної Європи (Німеччина, Іспанія, Великобританія, Швеція та інші).

Усього в конкурсній програмі буде показано 32 фільми. Кожний показ зарубіжної картини на фестивалі буде його прем'єрою в Україні.

Заходи фестивалю відкриті і безкоштовні для всіх охочих. Кожний глядач стає членом журі, оцінюючи фільми за своїми особистими критеріями. Голос кожного матиме значення і вплине на визначення переможця як кожної з конкурсних номінацій, так всієї конкурсної програми.

Відкриття відбудеться об 11:00 у суботу, 28 серпня, в Центральному будинку культури м. Ірпінь (вул. III Інтернаціоналу, 183).

"Ірпінський кінофестиваль" організований творчим проектом "Юна Кицька і старий Пес" в 2003 році. Проходить щорічно влітку. За сім років на фестивалі було показано більше 200 фільмів.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини