RU

В Одесі відбудеться Гоголівський літературний фестиваль

01.09.2009, 11:00

Перший Гоголівський відкритий літературний фестиваль пройде в Одесі з 8 по 11 вересня 2009 року на базі Одеського Літературного музею. Фестиваль присвячений сучасному літературному процесу і покликаний стати щорічною великою подією в Одесі і в літературному світі.

Як повідомляє прес-служба фестивалю, заплановане проведення безлічі "круглих столів", зустрічі з авторами, майстер-класи поезії і короткої прози, лекції, диспути, відеоарт з класичної і сучасної літератури, літературні читання і вечір поезії.

У фестивалі візьмуть участь письменники і поети з Москви, Одеси, Києва. Зокрема, російську столицю представлять: письменниця Людмила Петрушевська, головний редактор журналу "Жовтень" Ірина Барметова, письменник, поет, публіцист Дмитро Биков, поет і перекладач Дмитро Веденяпін, прозаїк, поет, літературний критик, експерт премії "Дебют" Леонід Костюков, письменник і режисер Олена Некрасова, письменник і сценарист Марина Вишневецька, літературний критик Лев Данілкін, письменник, поет, публіцист Марія Галіна, поет Аркадій Штипель.

З українського боку участь візьмуть поет, завідувач кафедри клінічної психології Одеського національного університету Борис Херсонський, мистецтвознавець Михайло Рашковецкий, поет Марк Епштейн, літературознавець, критик, прозаїк Михайло Назаренко (Київ) та інші.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини