RU

Відомий львівський живописець покаже свої роботи у Києві

16.03.2010, 18:20

У четвер, 18 березня, у Музеї сучасного образотворчого мистецтва України відбудеться урочисте відкриття виставки живопису відомого львівського художника, заслуженого художника України Володимира Патики.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі музею, в експозиції будуть представлені твори, створені майстром протягом 1960-2000 років.

Мистецтвознавці зазначають, що творчість В.Патики стилістично тяжіє до пост-імпресіоністських тенденцій європейського живопису. Навчаючись у відомих майстрів живопису Іосифа Бокшая, Миколи Федюка, Романа Туріна, і під впливом Романа Сільського, ще в молоді роки В.Патик захопився французьким мистецтвом кінця ХІХ - першої половини ХХ століття. У його художній манері відчувається вплив творчості П.Сезанна, Ван Гога, Ж.Брака. В.Патик вже увійшов в історію українського мистецтва як неперевершений майстер колірно-тональних співвідношень, знавець древнього українського мистецтва.

На відкритті очікуються почесні гості - друзі художника: М.Горінь, В.Яворівський, І.Драч, Д.Павличко - особистості, з іменами яких у цей час асоціюється поняття "шістдесятників".

Виставка триватиме до 13 квітня 2010 року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини