RU

Умберто Еко закінчив новий роман

06.07.2010, 16:00

Всесвітньо відомий романіст і публіцист Умберто Еко завершив роботу над книгою "Празьке кладовище". Як пише газета "Взгляд", новий роман буде виданий у жовтні цього року в Італії.

Видавництво "Bompiani", яке випустить перший тираж романа, повідомляє, що йдеться про 500-сторінковий твір, дія якого відбувається у XIX ст. Головний герой - "цинічний авантюрист і фальшивомонетник, що працює на таємні поліції половини держав Європи: він плете мережі, влаштовує змови і готує замахи, що наявні насправді і що визначили політичний і історичний розвиток нашого континенту".

"Роман занурює читача у найглибші і ганебні політичні таємниці XIX століття, проливаючи тривожне світло і на наш час", - йдеться у прес-релізі "Bompiani".

За даними агентства Adnkronos, мова у тексті може піти про сумно відомі "Протоколи сіонських мудреців", у подробицях, що розкривали всесвітню єврейську змову, але що виявилися фальшивкою. У 2005 році У.Еко займався цим питанням, готуючи передмову до "Секретної історії сіонських мудреців".

"Празьке кладовище" - шостий роман У.Еко. Його попередній художній твір, "Чарівне полум'я королеви Лоани", був опублікований у 2004 році, а найвідоміший роман письменника - "Ім'я троянди" - побачила світ у 1980 році.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини