Україна вперше не візьме участі в Дитячому Євробаченні

09.07.2018, 12:30
Україна вперше не візьме участі в Дитячому Євробаченні - Фото
Фото: suspilne.media

У пісенному конкурсі Україна бере участь з 2006 року, проте вперше змушена відмовитися від нього через брак коштів

Представник від України в цьому році не зможе взяти участь в міжнародному пісенному конкурсі Дитяче Євробачення через недофінансування Національної громадської телерадіокомпанії. Про це повідомляє прес-служба НГТУ.

Як відзначають в НГТУ, участь в Дитячому Євробаченні передбачає значні витрати ТРК на проведення відбіркового етапу, а також обов'язковий внесок за участь в змаганні в Європейський мовний союз, який є організатором конкурсу.

"У цьому році НГТУ вперше не має фінансової можливості здійснити витрати на виробництво відбіркових турів, сплатити внесок і здійснити всі обов'язкові виплати", - йдеться в повідомленні.

У ТРК відзначають, що закон передбачає на потреби НГТУ 1,54 млрд грн, проте держбюджетом-2018 виділено тільки 776 млн грн. При цьому щорічні членські внески в Європейський мовний союз складають близько 19 млн грн.

Дитячий пісенний конкурс Євробачення - щорічний міжнародний конкурс для дітей у віці до 15 років, в якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейського мовного союзу.

У листопаді 2018 року конкурс пройде в місті Мінськ, Білорусь.

У Дитячому Євробаченні представник від України перемагав в 2012 році - тоді найбільшу кількість балів набрала 10-річна Настя Петрик.

Читайте також: Хто і як голосував за Україну на Євробаченні-2018

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить