RU

Українську музику в ефірі скоротили до 25%

04.11.2011, 11:25
Українську музику в ефірі скоротили до 25% - Фото
Фото: ЕРА
Верховна Рада скоротила з 50% до 25% обсяг українського аудіо-та візуального продукту, який повинен бути представлений в українському ефірі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за відповідні зміни до закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність до вимог Європейської конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення) №6342 в цілому проголосувало 238 карток народних депутатів.

Депутати від БЮТ і НУНС зустріли прийняття закону криками "Ганьба!"

Виступаючи з парламентської трибуни перед голосуванням, народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко заявила, що прийняття закону забезпечить слухачам свободу вибору і наблизить Україну до європейських стандартів.

"Мета цього законопроекту - насамперед лібералізація українських медіа, деполітизація їх роботи, дерегулювання їх творчої діяльності, а також створення умов для того, щоб головний регулятор - Національна комісія з питань телебачення і радіомовлення - не мав можливостей чинити тиск на радіостанції і здійснювати корупційні дії щодо них", - зазначила політик.

За словами Бондаренко, квотування української музики на вітчизняних радіостанціях в межах 25% - "це середній показник по Європі, і це саме той відсоток, який дає розвиватися українському радіо. Він не пригнічує його, а дає йому дихати".

"Квоти для музики, які є зараз, це - драконівські квоти, найвищі в Європі. Радіостанції не можуть їх витримати, вони стають схожими один на одного. Взагалі українська музика - це не інвалід, який потребує милиці з квотування", - додала вона .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини