RU

Український фільм став півфіналістом конкурсу Your Film Festival

19.06.2012, 11:04
Український фільм став півфіналістом конкурсу Your Film Festival - Фото
2792e4ab56c0c9852e1bcbbdba23bbf4.jpg
На YouTube каналі кінофестивалю "Твоє кіно" відкрито голосування за півфіналістів міжнародного конкурсу Your Film Festival, який об'єднав в пошуках нових талановитих творців кіно Венеціанський кінофестиваль, компанії Scott Free Productions на чолі з відомим режисером Рідлі Скоттом і спільнота кінолюбителів YouTube.

Як повідомляє блог Google-Україна, десять кращих робіт візьмуть участь у Венеціанському кінофестивалі, де фільми оцінюватиме авторитетне журі, до складу якого входять Рідлі Скотт і відомий за фільмами "Прометей", "Сором" і "Люди X. Перший клас" актор Майкл Фассбендер.

Також режисери представлять свої нові проекти і поборються за грант в $500 тисяч на зйомки наступних оригінальних кіноробіт для власного каналу на YouTube разом зі Scott Free Productions.

У число 50 півфіналістів потрапив і фільм з України "Перешкода" режисера Максима Буйніцки.

Фільм знятий на кінофакультеті КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого за мотивами однойменного оповідання Данила Хармса. Це реконструкція дорослої драми з несподіваним хепі-ендом. Ролі виконали юні Єлизавета Максимова, Олексій Сівацький і Антон Мринський. Творча група фільму - це сценарист і режисер Максим Буйніцки, оператор Артем Рижиков, композитор Максим Шоренков і художник Федір Олександрович.

Голосування на онлайн-фестивалі закінчується 13 липня.

Відео: YouTube
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини