RU

Український фільм переміг на кінофестивалі в Карлових Варах

09.07.2012, 17:07
Український фільм переміг на кінофестивалі в Карлових Варах - Фото
Режисер Єва Нейман в процесі зйомок (фото: 1 +1)
На 47 Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах міжнародне журі відзначило нагородою фільм українського виробництва "Будинок з башточкою". Усього в конкурсній програмі фестивалю "Від Сходу до Заходу" було представлено 12 картин-учасниць. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі 1+1.

Сценарій картини написаний Євою Нейман заавтобіографічним оповіданням Фрідріха Горенштейна "Будинок з башточкою". Це трагічна історія восьмирічного хлопчика, який взимку 1944 року повертався з мамою в рідне місто з евакуації. На півдорозі додому на невідомому полустанку їх знімають з потягу, тому що мати хлопчика захворіла на тиф. Незабаром жінка вмирає, а головний герой залишається сам на сам зі своїм горем, серед чужих людей, яким немає до нього ніякої справи. Хлопчику доведеться продовжити свій шлях додому самостійно.

У кінострічці задіяні Альберт Філозов, Катерина Голубєва, Михайло Векслер, Віталій Лінецький, Марія Поліцеймако. Головну роль зіграв дев'ятирічний одеський хлопчик Дмитро Кобецькой, якого після довгих кастингів знайшли в одному з одеських інтернатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини