RU

Українська Вікіпедія посіла 13-е місце в світі за наповнюваністю

01.03.2012, 12:36
Українська Вікіпедія посіла 13-е місце в світі за наповнюваністю - Фото
1da6f531a320e5acd14be6804cfa4680.jpg
В середньому в україномовній Вікіпедії щотижня з'являється 1351 нова стаття, щодня - 193 статті. За цим показником сайт вийшов на 8-е місце серед інших версій сайту Wikipedia. В цілому за темпами наповнюваності українська версія займає 13-е місце в світі.

Про це сьогодні на прес-конференції, присвяченій завершенню конкурсу зі створення в українській Вікіпедії статей на благодійну тематику, заявив виконавчий директор організації "Вікіпедія України" Юрій Пероганич, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Пероганича, кожну секунду на україномовну версію порталу заходять 20 осіб. За цим показником сайт займає 20-е місце в світі.

29 лютого представники Вікіпедії підписали меморандум з Національним союзом краєзнавців України щодо проведення спільних краєзнавчих експедицій, завдяки яким Wiki буде поповнюватися новими фото й статтями.

Організатори конкурсу зі створення у Вікіпедії статей на благодійну тематику (конкурс проходив з 12 грудня 2011 по 29 січня 2012-го) розповіли, що завдяки конкурсу сайт поповнився на 135 нових статей. Зараз у розділі "Благодійність" налічується 211 матеріалів.

У планах керівництва української версії ресурсу - проведення конкурсів з написання статей на музейну тематику та історію Украіни.Створювати й редагувати статті, за словами виконавчого директора проекту, має право кожна людина, тому що сайт - некомерційний. "Хто не знає, як, звертайтеся до нас, ми допоможемо", - зазначив Пероганич.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини