RU

Українські письменники виграли міжнародний конкурс фантастів

29.03.2013, 13:17
Українські письменники виграли міжнародний конкурс фантастів - Фото
a74e56364ca9876249ca213c3a6e2b0e.jpg
У Москві оголошені переможці міжнародного конкурсу фантастичного оповідання "Якщо сьогодні завтра". Перше місце було присуджено письменнику Ігорю Вересневу з Донецька за оповідання "Модератор реальності", друге - Олександру Юсупову з розповіддю "Рука", третє - Максиму Тихомирову за "Національну демографію".

Крім того, спеціальну премію журналу "Наука и жизнь" отримав письменник Микола Немитов з Сімферополя за розповідь "Зірка над колодязем", а премії імені Жюля Верна посольства Республіки Франції в Росії удостоєна розповідь "Зворотньої сили не має" письменника Сергія Чебаненко з Луганська.

За підсумками конкурсу буде видано збірник фантастичних оповідань. Також розповіді будуть опубліковані на сторінках журналу "Наука і життя". Нагородження переможців заплановане на початок червня.

Конкурс був ініційований журналами "Наука і життя" та "Природа" Російської академії наук, посольством Республіки Франції в Росії, технологічної фірмою IBS і російським видавництвом "Октопус". До участі в конкурсі приймалися твори, пов'язані з наступними технологічними областями: комп'ютерні системи та мережі, штучний інтелект і робототехніка, альтернативні джерела енергії, біотехнології та біоінформатика, нанотехнології, нейротехнології в медицині.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини