RU

Українка завоювала призове місце на конкурсі Miss Globe-2012

16.11.2012, 13:56
Українка завоювала призове місце на конкурсі Miss Globe-2012 - Фото
Олена Марценюк, Інеса Юринська, Кліонікі Коліжорджі, Жинзі Хуанг (фото - fashiontime.ru)
Престижний міжнародний конкурс краси Miss Globe-2012, в якому взяли участь представниці 45 країн світу, проходив на півдні Албанії з 26 жовтня по 10 листопада. Представниця Албанії Кліонікі Коліжорджі і отримала в результаті заповітну корону.

Як пише FashionTime, друге місце журі конкурсу присудило учасниці з Китаю Жинзі Хуанг, титул другої віце-міс отримала представниця Росії Інеса Юринська, титул третьої віце-міс - українка Олена Марценюк. До десятки фіналісток конкурсу також увійшли учасниці з Анголи, Англії, Фінляндії, Угорщини, Колумбії, Македонії.

Конкурс Miss Globe - один з найстаріших у світі, вперше він відбувся у Стамбулі в 1925 році. В останні роки місцем проведення Miss Globe стала Албанія. Захід цього року проводився при безпосередньому патронажі уряду країни.

Крім заходів, прямо пов'язаних з конкурсом, учасницям і гостям Miss Globe-2012 була запропонована насичена двотижнева програма з екскурсіями до сусідніх Чорногорії та Македонії.

Нагадаємо, 24 листопада на Філіппінах відбудеться фінал конкурсу краси Міс Земля-2012, головною ідеєю якого є екологія і збереження природних ресурсів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини