RU

Україна відмовилася від участі в Євробаченні-2015

19.09.2014, 14:37
Україна відмовилася від участі в Євробаченні-2015 - Фото
f3fde04a0c5a0040af8cc8105e1cdcc4.jpg
Національна телекомпанія України, в двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою (ЄМС), прийняла рішення відмовитися від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2015. Як повідомляє прес-служба Першого національного, таке рішення прийнято у зв'язку зі складною ситуацією в країні, необхідністю економити і переходом на суспільне мовлення.

В телекомпанії сподіваються, що Україна не братиме участь в конкурсі тільки протягом одного року, і вже в 2016 році знову відправить свого представника на Євробачення. Зараз ведуться переговори з ЄМС щодо трансляції півфіналів та фіналу майбутнього конкурсу.

"Ми розуміємо, що Євробачення - іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права робити щось погано. А на "добре" у нас банально немає грошей. Якщо у когось є бажання нам допомогти - ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було прийнято таке рішення", - прокоментував ситуацію генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Те, що проводити нацвідбір Євробачення-2015 в Україні зараз недоречно, підтверджують і самі артисти. Обговорюючи участь в конкурсі, більшість відомих музикантів запевнили, що зараз відмовилися б від цієї можливості.

"Ми радилися з багатьма артистами, і вони сказали, що не брали б участі в конкурсі, адже зараз розважальні проекти не зовсім актуальні. І кошти, які були б витрачені на проведення українського нацвідбору Євробачення-2015, доцільніше направити на більш важливі потреби", - зазначив продюсер творчого об'єднання музичних програм НТКУ Влад Багінський.

Нагадаємо, цього року Євробачення виграв співак з Австрії Кончіта Вурст, тому наступного року конкурс приймає Відень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини