RU

Україна подала заявку на проведення дитячого Євробачення-2013

04.12.2012, 11:16
Україна подала заявку на проведення дитячого Євробачення-2013 - Фото
Єгор Бенкендорф та Валід Арфуш (фото - прес-служба НТКУ)
На відміну від дорослого Євробачення, перемога в дитячому конкурсі не означає, що країна-переможець зобов'язана приймати дитяче Євробачення в наступному році.

"Національна телекомпанія України подала заявку на проведення Дитячого пісенного конкурсу Євробачення на території України. Наступного тижня у нас вже буде офіційна відповідь, і на сьогодні я не бачу причин, які перешкодили б провести цей конкурс у 2013 році в нашій країні", - зазначив на прес-конференції гендиректор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф.

У свою чергу, заступник гендиректора НТКУ Валід Арфуш додав, що на вчорашньому засіданні Кабінет міністрів прийняв рішення "всіляко підтримувати проведення ДПКЄ-2013 в Україні", що має стати позитивним сигналом для Європейського мовного союзу при виборі країни, яка прийме фінал конкурсу в 2013 році . А міністр культури Михайло Кулиняк пообіцяв, що Україна зробить свято дитячої пісні таким же якісним і яскравим, яким був виступ Насті Петрик у Нідерландах.

Нагадаємо, 1 грудня в Амстердамі (Нідерланди) відбувся фінал Х Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2012. Переможницею стала представниця України Анастасія Петрик, яка виконала на сцені Heinken Music Hall пісню "Небо".

Дитячий пісенний конкурс Євробачення (ДПКЄ) - щорічний міжнародний телевізійний пісенний конкурс, в якому беруть участь представники країн-членів Європейського мовного союзу. До конкурсу допускаються учасники віком від 10 до 15 років. Перший конкурс був організований в 2003 році. Україна бере в ньому участь з 2006 року, а перемогу святкує вперше
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини