RU

Українці подарують принцу Монако прапор за $150 тисяч

30.03.2011, 16:50

Українські меценати, що побажали залишитися неназваними, придбали інсталяцію прапора Монако художника Девіда Датуні вартістю $150 тисяч з метою подарувати його Світлості принцу Альберту – правлячому князю Монако. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в "MironovaGallery", прапор буде переданий в особисту колекцію принца у межах арт-форуму "Арт-Монако", який пройде з 31 березня по 3 квітня 2011 року.

Українці подарують принцу Монако прапор за $150 тисяч

Робота Девіда Датуні називається "Монако. Точки зору мільйонів" (на фото). Інсталяція викладена з безлічі лінз, крізь які переглядається деякий історичний портрет князівства. Основа інсталяції – медіа-колаж з вирізок преси, виконаний у кольорах прапора Монако – червоний з білим.

Виконаний Д.Датуною в аналогічній техніці прапор Америки міститься у колекції Барака Обами у Білому домі; прапор Канади придбав Прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер. До 20-річчя Незалежності України Д.Датуна обіцяє представити інсталяцію блакитно-жовтого прапора.

На фестивалі "Арт-Монако" "MironovaGallery" представить, зокрема, творчість українських художників нового покоління: фотопроект від Крістіни Катракіс "Дерево життя", присвячений осмисленню жіночого призначення на землі; скульптури з серії "Неявні форми" Жанни Кадирової; настінні інсталяції із застиглих металевих крапель молодої художниці Ганни Валієвої; роботи з серії "XLart" Олексія Сая; 3D-фото від Марини Талютто. Окремо презентується скульптура Анатолія Ротаря.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини