RU

Український виконавець виступить на "Євробаченні" 14 травня

30.01.2009, 17:12

Сьогодні у Москві відбулося перше жеребкування міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2009". Визначили порядок виступів 38 країн-учасниць, які розподілені по двох півфіналах. Про це повідомляє ІТАР-ТАСС.

Так, у першому півфіналі, який відбудеться 12 травня, виступлять Боснія і Герцеговина, Швеція, Ізраїль, Бельгія, Андорра, Чехія, Чорногорія, Ісландія, Грузія, Болгарія, Португалія, Швейцарія, Македонія, Фінляндія, Білорусь, Туреччина, Румунія, Мальта і Вірменія.

14 травня, у другому півфіналі, нарівні з українським виконавцем візьмуть участь представники Словенії, Данії, Азербайджану, Нідерландів, Латвії, Угорщини, Сербії, Норвегії, Греції, Литви, Польщі, Хорватії, Естонії, Молдови, Кіпру, Ірландії, Словаччини і Албанії.

Всі ці країни будуть боротися за вихід у фінал. За регламентом, представники країн-фундаторів конкурсу - Франції, Німеччини, Іспанії, Великобританії, а також країна, що приймає "Євробачення-2009" - Росія у фінал потрапляють автоматично.

Нагадаємо, конкурс естрадної пісні "Євробачення-2009" відбудеться у Москві з 1 по 16 травня 2009 року. Урочиста церемонія відкриття конкурсу запланована на 9 травня 2009 р. на Університетській площі на Воробйових горах. Церемонія закриття - 16 травня у ВАТ "Гостинний двір". Півфінали "Євробачення" відбудуться 12 і 14 травня, а фінал - 16 травня у спортивному комплексі "Олімпійський".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини