RU

Український відбір на "Євробачення": знову скандал

10.02.2011, 12:15

Нинішні результати голосування на офіційному українському сайті "Євробачення" не можна вважати дійсними, оскільки адміністрація виявила значну частку "накруток" у рейтингах лідерів голосування. Розслідування було проведене після того, як один із користувачів виявив, що загальна сума "помилкових голосів" за EL Кравчука з великою перевагою перевищує половину.

Нова інформація про "накрутки" у голосуванні з'явилася внаслідок незалежного дослідження, проведеного з ініціативи користувача сайту, який представив розробникам свою систему аналізу користувачів, що голосували і детальний звіт про проведену роботу. У дослідженні використовувався розроблений інструмент за аналізом на унікальність і ідентичність тих, хто голосував.

Внаслідок перевірки виявлено, що чимала частка голосів EL Кравчука є сфальсифікованою. Подібна ситуація також спостерігається у Джамали (1379 "додаткових" голосів), виконавців Міки Ньютон (1380) і Дар’ї Медової (1727).

"Всім підозрюваним учасникам несумлінного голосування на e-mail був відправлений запит, відповідь на який була б прямим спростуванням причетності користувача, який голосує, до роботів. Адміністрація сайту не отримала жодної відповіді. Висновок один - порожні електронні адреси були створені виключно з метою неправомірного коригування підсумків голосування на сайті "Євробачення", - йдеться у звіті адміністрації сайту.

Наразі лідерами за кількістю набраних голосів залишаються EL Кравчук – понад 28 тисяч, Джамала – майже 26 тисяч, Міка Ньютон – майже 25,5 тисяч, Дар’я Медова – понад 25,2 тисяч, Олексій Матіас – майже 22,5 тисяч.

Нагадаємо, голосування за 15 фіналістів національного відбору на "Євробачення" завершилося ввечері 9 лютого. Імена учасників, які 26 лютого поборються за право представляти Україну на конкурсі, "Перший національний" - організатор нацвідбору - обіцяв оголосити сьогодні.

Пісенний конкурс "Євробачення-2011" відбудеться у травні 2011 року в Дюссельдорфі (Німеччина). Перший півфінал – 10 травня, другий півфінал – 12 травня, фінал – 14 травня. Учасник від України виступить у другому півфіналі.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини