RU

Українська пісня на "Євробаченні" не повинна загрожувати репутації конкурсу

15.01.2010, 14:30

Національна телекомпанія України оголосила конкурс на найкращу пісню, яку виконає на "Євробаченні-2010" Василь Лазарович. До того ж слова пісень не повинні ставити під загрозу репутацію міжнародного пісенного конкурсу.

Як повідомляє прес-служба НТКУ, пісня може виконуватися українською, англійською, італійською або іспанською мовами. Максимальна тривалість - три хвилини. Запропонована пісня не повинна бути до жовтня 2009 року комерційно реалізована, тобто не повинна була поширюватися за допомогою Інтернету, а також будь-яких носіїв, у теле-, радіоефірі, або виконуватися публічно.

Згідно з правилами "Євробачення", співак живим голосом виконує пісні на сцені у супроводі записаної інструментальної фонограми (мінус вокал), в яких немає якогось виду вокального виконання, а також інструментальних імітацій людського голосу. Одночасно на сцені можуть перебувати не більше шести артистів.

Нагадаємо, "Євробачення-2010" відбудеться з 25 по 29 травня в Осло (Норвегія). У кінці минулого року художня рада Національної телекомпанії України озвучила своє рішення, згідно з яким Україну на конкурсі представить початківець виконавець Василь Лазарович.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини