RU

Українець посів друге місце на конкурсі "Слов'янський базар"

13.07.2011, 13:47
Українець посів друге місце на конкурсі
e8659c098d5019a3272624330c7566c6.jpg

Українець посів друге місце на конкурсі "Слов'янський базар"

Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні "Вітебськ-2011", який відбувся в рамках ХХ-го Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар у Вітебську", виграла співачка з Білорусі Олена Ланська. Друге місце зайняв представник України Володимир Квасниця (на фото).

Як повідомляє прес-служба фестивалю, з першого виступу на сцені Літнього амфітеатру стало ясно, що міжнародному жюрі доведеться вибирати між найсильнішими. За підсумками першого дня в лідери вийшли білоруска Олена Ланська, українець Володимир Квасниця, чех Давід Дейл, литовка Рута. Були шанси на перемогу і у власника унікального голосу Алішера Карімова з Казахстану, Крістіни Скарлат з Молдови. Наступний день, коли конкурсанти виконували пісні слов'янських країн під живий оркестр, все розставив по своїх місцях.

Олена Ланська виступала другою і отримала всі "десятки". Головної інтриги конкурсу, хто стане його переможцем, більше не існувало. Ланська не залишила іншим конкурсантам жодної можливості набрати більше балів. Поки інші виконавці виходили на сцену, Олена вже давала переможні інтерв'ю за кулисами.

Підрахувавши всі оцінки за два конкурсних дні, стало зрозуміло без офіційного оголошення результатів, що перемогу отримала білоруська співачка. Вона набрала 179 балів з можливих 180. На 5 балів (загальний підсумок 174) від неї відстає Володимир Квасниця, на 9 (170) – Рута і Давід Дейл, на 11 (168) – Алішер Карімов і Крістіна Скарлат.

Серед журналістів, музичних критиків і професійних співаків висловлювалися різні точки зору з приводу результатів конкурсу. Глядачі у залі також неоднозначно сприйняли оцінки жюрі.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини