RU

Україна не буде претендувати на "Оскар" в цьому році

23.09.2011, 15:05
Україна не буде претендувати на
2985e3b354510d4df949e57b27c46a0a.jpg

Україна не буде претендувати на "Оскар" в цьому році
Цьогоріч Україна не буде відправляти свій фільм на отримання кінопремії "Оскар" за краще іноземне кіно. Про це сьогодні повідомив журналістам голова українського оскарівського комітету Олег Фіалко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фиалко зазначив, що вчора відбулося засідання комітету, де був визначений фільм, який буде заявлений на "Оскар". Однак потім він дістав конверт, відкрив його і дістав чистий лист паперу. "Переможця немає", - сказав він.

За словами Фіалка, цьогоріч комітет спочатку розглядав п'ятьох претендентів. "На жаль, всі вони не відповідають регламенту американського оскарівского комітету", - додав він.

При цьому голова українського оскарівского комітету підкреслив, що йдеться не про якість фільмів.

Водночас, Фіалко сказав, що зараз в Україні йде робота над дев'ятьма фільмами, які потенційно можуть стати претендентами на "Оскар" наступного року.

"Я думаю, що в наступному році ми не тільки представимо, але виграємо", - додав він.

У свою чергу віце-президент Асоціації продюсерів України Дмитро Колєсников зазначив, що критерії до фільмів, які можуть претендувати на "Оскар", чітко прописані, і якщо вони не витримані, кіноакадемия не допускає їх до участі.

За словами режисера, окрім технічних вимог до фільмів, серед інших, повинні дотримуватися норми про те, що їх продюсери, сценаристи і режисери мають бути українцями, фільм повинен бути не менше за тиждень в українському прокаті, а також має бути підтвердження касових зборів.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини