RU

У Санкт-Петербурзі попрощалися з Борисом Стругацьким

23.11.2012, 13:53
У Санкт-Петербурзі попрощалися з Борисом Стругацьким - Фото
Борис Стругацький (фото з офіційного сайту братів Стругацьких)
У петербурзькому виставковому центрі "Манеж" сьогодні відбулася церемонія прощання з видатним письменником-фантастом Борисом Стругацьким, який 19 листопада у віці 79 років помер у пітерській лікарні, куди його помістили у зв'язку зі скаргами на серце.

Як повідомляє Росбалт, попрощатися з улюбленим автором прийшли шанувальники творчості Стругацьких, друзі та письменники з різних міст Росії. Панахиду також відвідали багато VIP-персон - спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко, член Ради Федерації Вадим Тюльпанов, екс-міністр фінансів Олексій Кудрін, губернатор Петербурга Георгій Полтавченко та інші.

Винос труни з кумиром багатьох поколінь читачів супроводжувався оплесками. Люди махали руками, прощаючись зі Стругацьким, і плакали.

Згідно із заповітом письменника, який він залишив ще за життя, його тіло буде піддано кремації, після чого прах розвіють над Пулковськими висотами, де знаходиться обсерваторія - місце роботи Бориса Стругацького протягом довгих років.

Борис Натанович Стругацький - російський письменник, сценарист, перекладач, який створив у співавторстві з братом Аркадієм Стругацьким кілька десятків творів, які стали класикою сучасної наукової та соціальної фантастики. Після того, як в 1991 році помер Аркадій Стругацький, опублікував два самостійних романи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини