RU

У Росії закрито Музей влади: вилучено картини з Путіним і Кирилом

27.08.2013, 17:31
У Росії закрито Музей влади: вилучено картини з Путіним і Кирилом - Фото
Художник Костянтин Алтунін та вилучена картина "Травесті" (фото - shamukov.livejournal.com)

Сьогодні в Санкт-Петербурзі було закрито Музей влади. Чотири картин із зображенням російських політиків, що демонструвалися в ньому, вилучені правоохоронцями. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Вилучені з музею полотна є частиною виставки "Правителі" художника Костянтина Алтуніна. Не виключено, що картини із зображеними на них політиками будуть розцінені, як поширення порнографії - на одній з картин президент РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв зображені в жіночій спідній білизні.

Картини зняли при прямій участі відомого депутата пітерських Законодавчих зборів Віталія Мілонова, відомого своєю активною боротьбою з порнографією та пропагандою гомосексуалізму. В результаті зняли і відвезли картини: "Райдужний Мілонов", "Травесті" (та сама з Путіним і Медведєвим), диптих "Еротичні сни депутата Мізуліної" і картину "Від сповіді", на якій зображений патріарх
Кирил в наколках.

За словами господаря Музею влади Олександра Донського, музей напевно не відкриють до саміту "Групи 20", оскільки в музеї зібрані скандальні портрети політиків першого ешелону. Подальша доля цього культурного центру та його власників також невідома.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини