RU

У PinchukArtCentre одночасно відкриються чотири нові виставки

26.10.2011, 12:48
У PinchukArtCentre одночасно відкриються чотири нові виставки - Фото
824b84806d0e1f571d245dc97d382487.jpg

У PinchukArtCentre одночасно відкриються чотири нові виставки

У суботу, 29 жовтня, в столичному PinchukArtCentre відбудеться відкриття чотирьох паралельних виставок.

Центральною виставкою стане презентація робіт 20-ти номінантів на отримання загальнонаціональної премії в сфері сучасного мистецтва PinchukArtCentre 2011. Список був сформований експертною комісією конкурсу за результатами відбору з більш ніж 1000 заявок, отриманих від молодих художників з усіх регіонів України і зарубіжжя.

Церемонія нагородження лауреатів премії відбудеться 9 грудня 2011 року у Києві. Володарі головної і двох спеціальних премій, крім грошової винагороди в розмірі 100 тис.грн. і 25 тис.грн. відповідно, отримають можливість пройти стажування протягом місяця в майстернях всесвітньо відомих художників. Крім того, володар головної премії автоматично потрапляє в шорт-лист Future Generation Art Prize - міжнародної премії молодим художникам. Переможець в номінації "Приз громадськості" отримає премію в розмірі 10 тис.грн.

Крім того, 29 жовтня відкриються персональні виставки бразильської художниці Синтії Марселле "Бачити, щоб бути побаченим", і Олександра Ройтбурда "Якщо в крані немає води".

А в оновленій експозиції "Collection Platform 2: Циркуляція" будуть представлені вибрані роботи українських і зарубіжних художників, серед яких: Бенксі, Чак Клоуз, Марк Куїнн, Ліза Лу, Борис Михайлов, Такаші Муракамі, Томас Руфф, Річард Філліпс, Олеся Хоменко, Василь Цаголов та інші.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини