RU

У Криму знімають римейк "Кавказької полонянки"

20.07.2012, 14:59
У Криму знімають римейк
Товариш Саахов і Шурик - Хазанов і Шаракоіс (фото: Крим.Комментаріі)
У Криму вже кілька днів йдуть зйомки фільму "Кавказька полонянка-2, або Нові пригоди Шурика" - рімейка легендарної комедії Леоніда Гайдая. Як повідомляють Крым.Комментарии, перший етап зйомок проходив в павільйонах "Мосфільму", після якого знімальна група вирушила до Криму: познімали в Судаку, зараз в Ялті, належить піднятися на Ай-Петрі.

Основна сюжетна лінія залишається в недоторканому вигляді (залишили навіть деякі цитати), але історія набула сучасного відтінку. Деталі історії тримаються в строгому секреті, щоб зберегти інтригу.

"Ми не намагаємося перестрибнути велике творіння. Це погляд нашого покоління на ту версію. Костюми, декорації були відтворені такі ж, як у Леоніда Іовича (Гайдая). По духу ми намагаємося залишитися в тому великому кіно", - розповів режисер картини Максим Воронков. Правда, зауважив, що в точності повторювати фільм ніхто не збирається - автори залишають за собою право оригінальних мізансцен і пейзажів.

На головні ролі Ніни та Шурика запросили молодих артистів - Анастасію Задорожну та Дмитра Шаракоіса. Перша встигла засвітитися в проектах "Любов у великому місті", серіалі "Прості істини". Шаракоіс відомий по ролі забитого ботаніка Левіна з серіалу "Інтерни". Крім них у фільмі задіяний Геннадій Хазанов (товариш Саахов), Микола Добринін (Бовдур), Сергій Степанченко (Бувалий), Семен Стругачев (Трус).

Завершити знімальний процес планується до 20 серпня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини