RU

У конкурсі "Міс Всесвіт" зможуть брати участь транссексуали

11.04.2012, 13:57
У конкурсі
Народжена чоловіком, Дженна Талакова претендує на звання першої красуні Канади (фото: beautiesofcanada.com)
Революція на престижному конкурсі краси "Міс Всесвіт": з 2013 року претендентами на звання першої красуні світу можуть бути транссексуали - чоловіки, які змінили стать завдяки хірургічній операції. Про зміну правил заявили організатори конкурсу, до якого поки допускалися тільки учасниці, які народилися жінками.

Як передає Російська служба Бі-бі-сі, правила були змінені внаслідок скандалу на конкурсі в Ванкувері, в якому перемогла 23-річна Дженна Талакова. Коли з'ясувалося, Дженна народилася чоловіком, але чотири роки тому перенесла операцію по зміні статі й пройшла курс гормональної терапії.

У своїй анкеті Дженна не вказала, що є транссексуалом. Завоювавши титул "Міс Ванкувер-2011", вона вирішила взяти участь в конкурсі "Міс Всесвіт Канада". Проте організатори, яким стало відомо про її минуле, спочатку вирішили заборонити Дженні брати участь в загальнонаціональному конкурсі. Проте минулого тижня комісія оголосила про скасування заборони після того, як це рішення викликало потужний громадський резонанс.

Чи пройде Дженна національний відбір на конкурс "Міс Всесвіт 2012", стане відомо в травні. За звання першої красуні Канади будуть боротися 65 претенденток.

Слідом за цим резонансним рішенням, керівництво "Міс Всесвіт" провело консультації з Альянсом геїв і лесбіянок проти дифамації (GLAAD) і прийняло історичне рішення допустити до конкурсів трансгендерних учасниць.

"Наше рішення допустити транссексуалів до участі в конкурсі стало результатом переговорів з GLAAD і жодним чином не пов'язане з судовим позовом Дженни, який скоріше навіть сповільнив процес", - заявила президент конкурсу "Міс Всесвіт" Пола Шугарт.

За її словами, остаточна версія поправки в правила ще не сформульована, однак Талакова зможе прийняти участь у майбутньому змаганні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини