У київській "Тарілці" відкриють перший в Україні музей науки

02.08.2017, 15:30
У київській
Скріншот з відео

Буде зроблений ремонт і реконструкція приміщень та створено унікальний освітній простір, частиною якого стане музей

У Києві буде створено перший в Україні музей науки. Його розмістять в будівлі Інституту науково-технічної та економічної інформації біля станції метро "Либідська", так званій "Тарілці". Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Проект реалізується в рамках державно-приватного партнерства. Інвестор повинен виконати ремонт і реконструкцію приміщень і створити унікальний освітній простір, частиною якого буде музей. Відповідний договір підписаний 27 липня 2017 року, між Фондом держмайна і компанією "Альдо".

За словами інвестора, орієнтовна вартість проекту - 150 млн грн. Його реалізація розрахована на 1 рік. Проектні роботи планується почати в серпні, а будівельні роботи - в жовтні цього року.

Освітній простір буде багатофункціональним, буде кілька десятків різних зон: експозиції (хімія, фізика, космос, підводний світ, роботи і ін.), майданчики для майстер-класів і відеодемонстрацій, науковий театр, зона невагомості, лабіринт, відкрита бібліотека тощо.

Комплекс поділять на такі простори:

- Експлораторіум - освітні майданчики з інтерактивними експонатами, що пояснюють дію законів природи (дошкільний вік, молодша школа).

- Дитячі наукові дослідження (молодша і базова школи).

- Наукові секції (базова і старша школи).

- Відкриті лабораторії - для дослідно-експериментальної роботи з природничих, точних, інженерних, суспільних і гуманітарних дисциплін (старша школа).

- Науковий коворкінг і науковий інкубатор - для доведення наукових ідей до впровадження (старша школа, студенти, молоді вчені).

- Тренінговий центр для педагогів.

- Профорієнтаційний і діагностичний центр для дітей та підлітків.

До цього процесу долучать польських експертів, які свого часу робили Центр науки "Коперник" у Варшаві.

Технічне завдання для експозиції буде розробляти польська фірма EDU, експерти якої брали участь у створенні "Коперника".

Найближчим часом буде опублікований ескізний проект внутрішнього простору закладу, пообіцяли в Міносвіти.

Як повідомлялося раніше, роботи зі створення музею на Поштовій площі йдуть за планом.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев