RU

У київській Лаврі пройде унікальна виставка українських скарбів

19.07.2012, 17:20
У київській Лаврі пройде унікальна виставка українських скарбів - Фото
Фото: прес-служба Лаври
У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику у другій половині літа відкриється виставка унікальних предметів старовини "Україна-миру". Протягом двох останніх років українські скарби експонувалася в музеях США, а експозиція в Києві стане завершенням проекту.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Лаври, на американському континенті були представлені дві експозиції з фондового зібрання заповідника та колекції музею "Платар": "Слава України: золоті скарби і втрачені цивілізації" і "Слава України: святі образи XI-XIX століть".

У виставкових залах Києво-Печерського заповідника відвідувачі зможуть побачити предмети епохи Трипільської цивілізації (період від VI до III тисячоліття до Різдва Христового), старовинний посуд, предмети побуту, антропоморфну та зооморфну пластику, скульптуру, кераміку, інструменти та зброю з міді й каменю, предмети одягу, прикраси ыз золота, міді, емалі і дорогоцінного каміння, ікони XVIII-XIX вв., церковне начиння XI-XIX століть (хрести, літургійні тканини, потири, дарохранильниці) і т.п.

Також на огляд відвідувачів будуть представлені срібні царські врата зі Стефановської межі Успенського собору.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини