RU

У Києві відбудеться прем'єра документального фільму "Губін"

14.05.2013, 17:10
У Києві відбудеться прем'єра документального фільму
fdcfa7dc984fb824d044676ab3ea91f3.jpg
У столичному Будинку кіно 17 травня відбудеться прем'єра документального фільму Ігоря Чайки "Губін". Після перегляду глядачів чекає зустріч з героєм фільму, режисером, продюсером і творчою командою проекту.

Фільм присвячений неординарній особистості - 60-річному жителю мальовничого села Сокілець у Вінницькій області Володимиру Губіну, який більше десяти років бореться за збереження Млина - архітектурного твору, зведеного графом Потоцьким наприкінці ХІХ століття. На цьому млині все життя пропрацював батько Володимира - Микола Мельник, там же провів свої найкращі дитячі роки сам Губін. Володимир почуває себе носієм Духа Млина, який після пожежі переселився в нього.

Односельці вважають його диваком, який будує по берегах Бугу з виловленої в ньому деревини та очерету затишні будиночки і розвішує свої дивні "вітрила" на деревах.

До нього люблять приїжджати в гості музиканти, йоги, художники та інший творчий народ. Під його впливом група молодих музикантів надихнулася на створення вже досить відомого не тільки в Україні етнофестивалю "Млиноманія", ідейним натхненником і хресним батьком якого організатори вважають саме Губіна.


У рамках прем'єрного показу відбудеться також презентація музичного проекту "Шабаш" і однойменного відеокліпу. За словами режисера Ігоря Чайки, герой фільму має до цього проекту безпосереднє відношення, а в самому фільмі звучать кілька композицій і музика одного з учасників проекту.

Початок прем'єрного показу фільму "Губін" - о 18:00, Синій зал Будинку кіно. Вхід вільний.

Видео: YouTube
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини