RU

У Києві пройде виставка World Press Photo'11

22.02.2012, 16:10
У Києві пройде виставка World Press Photo'11 - Фото
Feisal Omar (фото надано галереєю "Лавра")
З 1 по 22 березня в київській міській галереї мистецтв "Лавра" вже втретє пройде виставка фотографій переможців всесвітнього конкурсу фотожурналістики World Press Photo. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі галереї.

Щороку міжнародне незалежне журі відбирає найкращі роботи претендентів у дев'яти різних категоріях, які подають на конкурс фотожурналісти, агентства, газети й журнали з усіх куточків світу. Щоб визначити переможців World Press Photo'11, за два тижні члени журі переглянули рекордну кількість фотографій - 108059. У конкурсі взяв участь 5691 фотограф з 125 країн світу.

Спеціальним проектом в рамках World Press Photo'11 стане виставка фотографій "New Picture of Kiev", в рамках якої українські фотографи (без обмежень у віці, основною професією і т.д.) продемонструють свої роботи та своє бачення столиці України. 20 фотографій будуть експонуватися на одному майданчику з роботами переможців найпрестижнішого в світі конкурсу фотожурналістики World Press Photo.

Також в рамках виставки відбудеться майстер-клас від лауреата конкурсу Давида Монтолеоне (призера другого місця в категорії "Мистецтво та розваги").

Виставка завершує світове турне фотографій 2011 року: всього два тижні тому відбувся ювілейний 55 фінал конкурсу World Press Photo’12. У цьому році кількість фотографій, які  перемогли, збільшилася в два рази, а три з них зняті в Україні.

Виставка буде відкрита для відвідування 2-22 березня, щодня з 11:00 до 20:00 (вул. Лаврська, 1).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини