RU

У Києві пройде музичний фестиваль "Андріївський узвіз"

25.06.2012, 15:39
У Києві пройде музичний фестиваль
c804da3adbc5e9a86cf0e57ce0a3d0f3.jpg
У рамках міжнародного фестивалю мистецтв "Андріївський узвіз" 29 і 30 червня відбудеться однойменний музичний фестиваль за участю провідних рок-музикантів столиці та зарубіжних артистів. Від фестивалів, які нині існують,  він буде відрізнятися тим, що представить публіці не просто відомих музикантів, а перш за артистів-новаторів, які стали явищами в своєму стилі і створили потужні творчі лабораторії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори, на фестивалі буде представлений широкий жанровий спектр: від традиційного етно-року до кабаре, лірики та експериментальної електронної музики. У концертній програмі "Андріївського узвозу" візьмуть участь: неординарний українсько-сербський лаунж проект "Shopping Hour", нове запальне кабаре Олени Грозовської "GrozovSka Band", етно-джазовий проект "Asia Tengri", сольний проект міської лірики і романтики відомого композитора і музиканта Сергія Підкаура ("The Вйо"), провокативний музичний бенд популярної письменниці та співачки Ірени Карпи "QARPA", група відомого музичного діяча і журналіста Анатолія Вексклярського "Vexlarsky Orchestra", зірка талант-шоу "Голос країни" Illaria і багато інших.

Місце проведення - відкритий майданчик між будинками № 30-34 на Андріївському узвозі. Початок концертів о 18:00.

Фестиваль "Андріївський узвіз" планується, як щорічний міський захід, присвячений Києву, його культурі, традиціям і сучасності. Основне завдання фестивалю - створення простору комунікації і творчості, свого роду фабрики ідей, що перетворює урбаністичні інновації в реальність. Тема фестивалю: Місто як центр творчості та нової якості життя.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини