RU

У Києві пройде культурний фестиваль "Корейська хвиля"

17.04.2013, 15:02
У Києві пройде культурний фестиваль
71b753196108946c06e2a78638f5ed28.jpg
Фестиваль-виставка корейської культури "Корейська хвиля" вперше відбудеться в українській столиці 18-19 травня 2013 року. Програмою заплановані лекції, майстер-класи, демонстрації композицій прикладного мистецтва, національного одягу, фото, предметів мистецтва. Також відбудуться показові виступи єдиноборств, шоу-програма традиційних і сучасних корейських танців, пісень, поезії, будуть представлені інтерактивні майданчики національних корейських ігор і різноманітна освітня програма.

Зразки прикладного мистецтва тут можна буде не тільки побачити, а й навчитися робити самому. Відвідувачів очікують майстер-класи по корейському варіанту орігамі, корейській листівці, плетінню зі стрічок, корейським вузлам (макраме), кухні, каліграфії та квілінгу. Також можна буде навчитися гри Го і осягнути таємниці корейської чайної церемонії.

На виставці буде представлена ​​національний корейський одяг - колекція ханбок, в яких можна буде сфотографуватися. Тут же відкриється фотовиставка "Дивовижна Корея" і експозиція робіт українських художників - виставка картин на корейську тематику і виставка розписних віял.

Освітньоючастиною програми передбачені лекції з корейської кухні, туристичних пам'яток країни, корейської мови, національних свят, традиційному корейському дому, медичного туризму і лекція про корейський живопис.

На фестивалі корейського кіно покажуть не тільки повнометражні фільми, а й корейські серіали (дорама) і навіть рекламу. А в рамках поетичних читань відбудеться лекція про корейську поезію і читання корейської поезії українськими поетами та аматорами. Також можна буде побачити костюмовані традиційні корейські танці, дефіле модного корейської одягу та аксесуарів, послухати гру на традиційних барабанах, корейські мотиви на бандурі та неокласичні композиції на роялі.

Шанувальників єдиноборств очікують показові виступи та майстер-класи з тхеквондо та хапкідо.

З відвідувачами виставки працюватимуть фахівці в області корейської культури, які дадуть відповіді на всі питання, пов'язані з життям і культурою Кореї. Фестиваль пройде в столичному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини