RU

У Києві пройде фестиваль "Нове кіно Болгарії"

09.10.2012, 11:49
У Києві пройде фестиваль
Постер кінофестивалю (zhovten-kino.kiev.ua)
У програму фестивалю увійшли шість фільмів: "Мій друг Манчестер Юнайтед", "Полювання на дрібних хижаків", "Лора з ранку до вечора", "Love.net", "Зсув", операція "Лохотрон".

"Мій друг Манчестер Юнайтед"

Десь там, поблизу блакитного Дунаю, живуть собі кіт Бекхем і його господар на ім'я ... Манчестер Юнайтед. Футбол - найважливіша річ у житті завзятого вболівальника, а чергова перемога улюбленої команди - гідний привід увічнити її гучне ім'я самим нетиповим чином. Неабияка сучасна документалістика від болгарського майстра Стефана Валдобрева.

"Полювання на дрібних хижаків"
Болгарія дев'яностих. Четверо хлопців вирішують заробити легкі гроші, шантажуючи літню жінку. Але вони навіть не здогадуються, наскільки може змінити їх життя випадковий незнайомець з темним минулим.
Режисер: Цветодар Марков.

"Лора з ранку до вечора"
Після вечірки довжиною в цілу ніч Лора повинна зібратися з силами і зайнятися важливими справами. Але в офісі її чекає дивовижна несподіванка, яка стане початком цілої купи запаморочливих подій. Дружба, любов і пошуки свого істинного "я" - в сучасній урбаністичній комедії Дімітара Коцєва.

"Love.net"
Змінити життя за допомогою мережі Інтернет - чи дійсно це можливо? Ряд новел фільму відображає феномен "мережевоъ любові" - відчуття мінливого і вкрай суперечливого - хтось сподівається знайти таким чином любов, хтось планує тільки добре провести час.
Режисер: Ілля Джевелеков.

"Зрушення"
У часи стрімкої трансформації від пост-радянської країни до буржуазної демократії західного зразка шибайголова Сташ і бунтарка Бекі безоглядно закохуються ... Дебютний фільм молодого болгарського режисера Віктора Чучкова, три призи головного болгарського фестивалю національного кіно "Золота троянда", номінація на "Оскар" в категорії " Кращий фільм  іноземною мовою" в 2012 році.

Операція "Лохотрон"

Сатирична чорна комедія про сучасних болгарських гангстерів і період первісного нагромадження капіталу. Іноді неможливо залишитися поза грою - навіть якщо ти цього і не дуже хочеш, і навіть якщо ти - безробітний викладач математики. Виразні етнічні мотиви "а-ля Кустуріца", сміх крізь сльози і виразний абсурд ситуацій - у фільмі режисера Івана Мітова.
Всі фільми демонструються з цифрових носіїв мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Нагадаємо, в столичному кінотеатрі "Київ" з 11 жовтня стартують фестиваль "Нове німецьке кіно" і осіння підбірка короткометражних фільмів "Future Shorts".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини