RU

У Києві пройде бенефіс Миколи Караченцова

20.08.2012, 11:25
У Києві пройде бенефіс Миколи Караченцова - Фото
Микола Караченцов (фото - parter.ua/ua)
У київському театрі імені Франка 1 жовтня 2012 року відбудеться бенефіс народного артиста РРФСР Миколи Караченцова. Зібрані від концерту кошти підуть на лікування артиста, який в 2005 році потрапив в ДТП, що мало для нього важкі наслідки.

Зірки української естради та театру, знамениті композитори і поети, будуть виконувати пісні й вірші з репертуару Миколи Караченцова, а окрасою вечора стане балет Алли Рубіної. Сам Микола Карачецов і його дружина будуть почесними гостями вечора.

На сцену вийдуть: Валерій Чигляєв, Володимир Бистряков, Володимир Гришко, актор Олексій Горбунов, Віктор Павлик, Гарік Кричевський, Іво Бобул, Злата Огневич і Асан, поети Володимир Гоцуленко та Олександр Вратарьов, Ігор Крикунов та театр "Романс", Ірина Бистрякова, Микола Гнатюк, Євген Паперний, Ольга Бистрякова та група "Альтана", Петро Чорний, Сергій Джигурда, режисер Ігор Шуб, сценарист Аркадій Гарцман, продюсер Семен Рубчинський.

Микола Караченцов зіграв в 90 фільмах, зокрема "Людина з бульвару Капуцинів", "Собака на сіні", "Благочестива Марта", "Світла особистість", "Пригоди Електроніка", "Білі роси", "Дежа вю", озвучив безліч мультфільмів, більше 30 років присвятив театру "Ленком".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини